• HODINOVÝ MANŽEL KRNOV
  • HODINOVÝ MANŽEL OPAVA
  • HODINOVÝ MANŽEL BRUNTÁL

Profesionální drobné řemeslné práce.


Podlahářské práce

Potřebujete opravit poničenou podlahu? Chcete vyměnit stávající podlahovou krytinu za novou? Neváhejte a obraťte se na nás. Všechny podlahářské práce zvládneme za Vás.

více

Instalatérské práce

Nesplachuje Vám WC, máte ucpaný odpad nebo Vám kape kohoutek? Drobné opravy zajistíme sami a na složitější vícedenní práce Vám z legislativních důvodů doporučíme ověřenou firmu.

více

Topenářské práce

Topení nefunguje správně? Drobné opravy jako odvzdušnění systému a pod zvládneme sami a na odborné záležitosti z legislativních důvodů doporučíme odbornou firmu.

více


Truhlářské a jiné domácí práce

Potřebujete opravit poničené dveře, nebo jen vyměnit zámek, vyměnit stávající ocelové zárubně za nové dřevěné včetně dveří, nebo jen smontovat přivezený nový nábytek?

více

Zahradní práce a údržba zahrad

Provádím běžnou údržbu zahrad v průběhu všech ročních období včetnš mimořádných zahradních prácí jako je příprava zahrady na zímu nebo jarní a letní sezónu.

více

Elektro práce a el. spotřebiče

Výměna žásuvek, vypínačů, montáž demnontáž lustrů a svítidel. Na náročnější práce jako je rozvod elektro, el. rozvodové skříně, z legislativních důvodů doporučíme ověřenou firmu.

více