• HODINOVÝ MANŽEL KRNOV
  • HODINOVÝ MANŽEL OPAVA
  • HODINOVÝ MANŽEL BRUNTÁL

Profesionální drobné řemeslné práce.


Podlahářské práce

Potřebujete opravit poničenou podlahu? Chcete vyměnit stávající podlahovou krytinu za novou? Neváhejte a obraťte se na nás. Všechny podlahářské práce zvládneme za Vás.

více

Instalatérské práce

Nesplachuje Vám WC, máte ucpaný odpad nebo Vám kape kohoutek? Netroufáte si na montáž nové vany, umyvadla, sprchového koutu či vodovodních baterií? Neváhejte a obraťte se na nás.

více

Topenářské práce

Netopí Vám topení, nefungují Vám termostatické ventily a kohouty nebo máte zavzdušněné radiátory? Netroufáte si na montáž nového plynového kotle nebo karmy? Neváhejte a obraťte se na nás.

více


Truhlářské a jiné domácí práce

Potřebujete opravit poničené dveře, nebo jen vyměnit zámek, vyměnit stávající ocelové zárubně za nové dřevěné včetně dveří, nebo jen smontovat přivezený nový nábytek?

více

Elektrikářské práce

Nefunguje Vám osvětlení nebo elektrická zásuvka? Potřebujete vyměnit žárovky nebo zářivky?
Nezvládáte zapojení televize, videa, DVD nebo set-top-boxu?

více

Zednické a obkladačské práce

Opadla Vám omítka, obklad,dlažba? Potřebujete opravit díru v sádrokartonu? Provádíte rekonstrukci bytového jádra? Chcete vymalovat či vytapetovat?

více

Úklidové práce

Úklid domácností, firem a společných prostor bytových domů.

DOMÁCNOSTI
Vysávání a čištění podlahových krytin: koberců. linolea, plovoucích podlah suchým i mokrým způsobem. Mytí oken, dveří, kuchyňských linek vč. spotřebičů, koupelen a WC.
FIREMY
Generální úklid po stavbách a rekonstrukcích. Mytí dveří, oken a výloh. Úklid po podnikových večírcích. Vysávání a čištění podlahových krytin.
SPOLEČNÉ PROSTORY BYTOVÝCH DOMŮ
Mytí a čištění podlahových krytin schodů. Úklid sklepů. Mytí oken vč. generálního úklidu po opravách a rekonstrukcích.